Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slide 7

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 1

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slide 8

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 2

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 3

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 6

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 5

Nabídka služeb PPM se nyní zcela přizpůsobí vašim potřebám

22.9.2022

Společnost Prague Property Management, patřící s více než 25 roky zkušenosti mezi lídry na českém trhu správy bytových objektů, představuje novou nabídku variabilního portfolia.

Zakladatel PPM Jan Kuchař vysvětluje, že v poslední době přibývá zákazníků, kteří si chtějí z kompletní nabídky služeb profesionální správy nemovitosti „vyzobnout“ jen malou část, a zbytek dle svých potřeb zajistit buď prostřednictvím jiného partnera, či zcela ve své režii.

Správa nemovitostí může být jako fine dining

Firma PPM v minulosti majitelům nemovitostí, správcům bytových fondů či společenstvím vlastníků nabízela komplexní balíček, do kterého patřilo hned pět hlavních oblastí služeb: Technická správa, ekonomická správa, elektronická podatelna, údržba a klientská zóna. Nově je však možné, i díky technickým a organizačním změnám, zajistit zcela variabilně jen ty služby, které zákazník specificky poptává. Samozřejmě s přihlédnutím k určitým specifikům, kdy například k ekonomické správě je výrazně doporučeno současné užití podatelny, tak aby měl správce vždy zajištěn přístup ke všem potřebným dokumentům.

Jan Kuchař tento interní proces ve firmě připodobňuje ke skládání dílků puzzle, respektive ještě přesněji k jejich postupnému rozdělování. Z každého jednotlivého dílku – v našem případě služby pro klienty – se tak stal samostatně fungující celek. Některé služby, například vedení účetnictví a mzdové agendy pro společenství vlastníků a bytové fondy, jsme vyčlenili do dceřiných firem vlastněných ze 100 % PPM, v tomto případě do společnosti PPM account a.s. Samozřejmostí, kterou mnozí obezřetní majitelé bytů ocení, je pojištění naší činnosti v oblasti správy nemovitostí, a to do výše škody 50 000 000 Kč. Vysoká kvalita je zajištěna skrze recertifikaci mezinárodní normy ISO 9001:2008 zaměřené na Quality Management, v našem případě v oblasti správy bytových a nebytových objektů.

Ještě lépe než ke skládačce puzzle lze aktuální způsob, jak lze z nabídky služeb PPM vybírat, připodobnit ke kvalitní restauraci. Ta umí udělat radost celé řadě zákazníků: Někdo přijde po náročném výletu na horkou polévku, jiný člověk na skok z práce jen na polední menu. Někdo navštíví svůj oblíbený podnik jen, aby si dal dobrou kávu a dort. Šikovný kuchař – či v tomto případě rovnou Kuchař – ale umí připravit i kompletní degustační menu s pěti chody, nebo klientovi zprostředkovat i zajištění něčeho, co v běžné nabídce na webových stránkách vůbec nenajde.

Když se z nadstandardu stane standard

„Umíme vyhovět jak zákazníkům, kteří chtějí pouze zajistit ekonomickou správu a vést účetnictví, tak zákazníkům, kteří požadují skutečně VIP produkt s kompletním portfoliem a třeba i něčím navíc na míru,“ vysvětluje Kuchař na případu, kdy klient pro jednu ze spravovaných nemovitostí požadoval zajištění služeb domovníka na plný úvazek či ostrahy v režimu 24/7, což se podařilo ke spokojenosti všech zúčastněných stran zařídit.

Firma PPM již na českém trhu s nemovitostmi podniká více než 25 let a spravuje přibližně 13 000 bytů ve 150 bytových domech. Díky tomu má zkušenosti se všemi typy domů a bytů, od malých VIP rezidencí se specifickými potřebami až po velké bytové projekty pro běžnou klientelu. Ta si díky profesionálním službám správce může užívat své bydlení bez starostí o údržbu technických zařízení či úklid v domě. Správa nemovitostí je určena jak pro novostavby, tak stávající společenství vlastníků v již dokončených a zabydlených domech.

Do popředí zájmu se v současnosti dostává zejména zajištění ekonomické správy budov, neboť každé SVJ představuje samostatnou účetní jednotku a například korektní vyúčtování energií je aktuálně pro mnohé obyvatele ještě větším tématem než dosud. Připomínáme, že správce nemovitosti může působit i jako jakýsi „štít“ před rostoucími cenami energií v ekonomicky nejisté době.

Pakliže máte o přípravu nabídky na služby profesionální správy rezidenčních nemovitostí či bytových fondů zájem, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si úvodní schůzku, na které vám rádi představíme naše možnosti a reference spokojených klientů PPM.

Vybrané reference
Vila Verde
alt
bytů ve správě:
6

Luxusní viladům se nachází ve vilové čtvrti Prahy 6 - Bubeneč, Jeho autorem je úspěšný mladý architek Martin Sladký, který za tuto stavbu obdržel několik ocenění.

Praha 7, 8
OC Nové Chabry
alt
kancelářský objekt:
1

Jedná se o OC v areálu nové výstavby bytových domů na Praze 8 - Nové Chabry

Praha 7, 8
Sdílet článek: alt
Zavoláme vám nazpět

Plné znění zde

 

zpět na seznam