Управление объектами
Аварийная служба 775 885 885
 
Личный кабинет arrow

условия использования персональных данных

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společností Prague Property Management, a.s., se sídlem Werichova 1145, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 27212149 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku služeb spojených se správou nemovitostí, např. pro účely přípravy smluvní dokumentace nebo přípravy nabídky služeb. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.

×
Вход

Для того, чтобы были видны цены, необходимо войти в личный кабинет. Если Вы не зарегистрированы, сделайте это ниже, пожалуйста. Благодарим Вас. Команда РРМ.

Мы перезвоним Вам.

Вас заинтересовали наши услуги? Зарегистрируйтесь, пожалуйста. Мы свяжемся с Вами в кратчайшее время.


Полная редакция здесь
 
×
Мы перезвоним Вам.

Вас заинтересовали наши услуги? Зарегистрируйтесь, пожалуйста. Мы свяжемся с Вами в кратчайшее время.


Полная редакция здесь
 
×
alt
Сообщить об аварии или подать рекламацию

Для всех объектов, управляемых компанией Prague Property Management, обеспечена круглосуточная аварийная служба от фирмы ООО Janpe.

Устранение поломок в общих помещениях дома оплачивается из средств товарищества собственников жилья, поломки в Вашей квартире Вы будете оплачивать наличностью.

В случае аварии во внеслужебное время (будни, включая праздники: 17:00 — 7:00) обращайтесь в аварйную службу, тел. 840 111 840.

×
Спросите профессионала

Полная редакция здесь