Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slide 7

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 1

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slide 8

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 2

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 3

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 6

Nechte profesionály dělat svou práci.
Vy si užívejte volný čas!

Slider 5

Pozvánka na schůzi SVJ je prvním krokem úspěšného shromáždění

6.10.2020

Formální pozvánkou na schůzi SVJ předejdete potížím

Pořádek v dokumentech je prvním krokem bezproblémového chodu domu, a proto je důležité dodržovat stanovenou formu všech dokumentů. Shromáždění členů SVJ se svolává formální písemnou pozvánkou dle stanov alespoň jednou ročně. Doručit lze prostřednictvím dopisu, emailu, vyvěšením na nástěnce nebo jiným způsobem, který je uveden ve stanovách SVJ. Také mohou určit přesnou lhůtu zveřejnění pozvánky na členskou schůzi SVJ. Pokud neurčí, musí se shromáždění svolat minimálně 30 dnů před datem konání.

Co musí pozvánka na schůzi SVJ obsahovat?

Aby byla pozvánka na shromáždění platná, musí obsahovat veškeré povinné náležitosti. Nezapomeňte na správné označení SVJ včetně toho, kdo schůzi svolává, datum, čas, místo konání schůze nebo program zasedání. Stačí bodový seznam. Musí z něj být však zřejmé, jaká budou projednávaná témata a zda se bude o některém z usnesení hlasovat.

Pokud k pozvánce nejsou připojeny podklady týkající se zasedání, je nutné, aby svolavatel umožnil každému vlastníkovi jednotky se s nimi včas seznámit. V případě hlasování by v podkladech měly být také uvedeny návrhy usnesení k jednotlivým bodům programu. Podklady můžete zveřejnit na webových stránkách nebo může svolavatel na pozvánku doplnit, kde jsou bližší informace k nahlédnutí. Na schůzi SVJ se musí z výše uvedených podkladů vycházet. Nelze rozhodovat o jiných. Pokud pozvánka na schůzi SVJ neobsahuje jednu z výše uvedených náležitostí, ve vzácných případech může být celá schůze prohlášena za neplatnou.

Vyhněte se nepříjemnostem s pozvánkou na schůzi SVJ od PPM

Nejste si jisti, zda vaše pozvánka na členskou schůzi SVJ obsahuje veškeré povinné náležitosti? Obraťte se na zkušené specialisty.

V Prague Property Management, a.s. platíme za jednoho z předních poskytovatelů flexibilních služeb v oblasti správy bytových i nebytových prostor v Praze a přilehlém okolí.

Spolupracujeme s developerskými projekty a jsme spolehlivými partnery pro majitele nemovitostí, společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) i řadu bytových družstev (BD). V nabídce máme široké portfolio služeb. Našim váženým klientům proto nabízíme komplexní facility management, odbornou pomoc předsedy SVJ, flat service i technickou a ekonomickou správu objektů včetně profesionálního vedení účetnictví. Zajišťujeme také profesionální ostrahu objektů.

Díky certifikaci ISO 9001:2008 spolupracujeme s množstvím významných partnerů a developerských projektů. Disponujeme pojištěním do výše 50 000 000 Kč, které pokryje případné škody způsobené naší činností třetím stranám. Nedávno jsme také obdrželi ocenění „zdravá firma“ se skvělým hodnocením a díky tomu se zařadili mezi 3 % nejstabilnějších firem v České republice.

Potřebujete poradit s pozvánkou na shromáždění SVJ nebo chcete získat více informací o dalších profesionálních službách od PPM? Kontaktujte naše odborníky, kteří Vám rádi poradí.

* Veškeré výše uvedené informace jsou pouze obecná ustanovení a nabízí základní vhled do problematiky formálních náležitostí pozvánky na schůzi SVJ. Pro řešení konkrétních problémů se neváhejte obrátit přímo na specialisty z Prague Property Management, a.s.

Vybrané reference
OC Nové Chabry
alt
kancelářský objekt:
1

Jedná se o OC v areálu nové výstavby bytových domů na Praze 8 - Nové Chabry

Praha 7, 8
Vila Verde
alt
bytů ve správě:
6

Luxusní viladům se nachází ve vilové čtvrti Prahy 6 - Bubeneč, Jeho autorem je úspěšný mladý architek Martin Sladký, který za tuto stavbu obdržel několik ocenění.

Praha 7, 8
Sdílet článek: alt
Zavoláme vám nazpět

Plné znění zde

 

zpět na seznam